Penzion Esprit

ubytovanie Vysoke nad Jizerou
 

*** Penzion Esprit / ubytovanie Vysoke nad Jizerou

Penzion Vysoke nad Jizerou Esprit
Novo zrekonštruovaný pension Esprit leží v Tríči u Vysokého nad Jizerou a neďaleko lyžiarskych stredísk ako Rokytnice nad Jizerou alebo Paseky nad Jizerou. Pension Esprit ponúka celoročné ubytovanie v útulnom prostredí a zároveň ponúka komfortné doplnkové služby ako je sauna a vírivá vaňa.

Vysoké nad Jizerou Penzión ubytovanie Esprit izby :
Pension Esprit poskytuje ubytovanie v dvojposteľových izbách vybavených televízorom a kúpeľňou (sprchovací kút a WC), každá izba má možnosť prístelky. Celková kapacita ubytovania je 28 lôžok. Pre Vaše pohodlie a relaxáciu možnosť ubytovania "All Inclusive"-v cene stravovania formou polpenzie, zadarmo konzumácia nápojov počas večera, užívanie posilovne, sauny a vírivej vane. Parkovacie miesta u pensionu.

Ubytovanie Vysoké nad Jizerou penzión Esprit reštaurácia :
Súčasťou pensionu Esprit je reštaurácia s barom. Reštaurácia obsahuje pestrú ponuku českej a minútkovej kuchyne, samozrejmosťou sú raňajky a možnosť polpenzie pre ubytovaných hostí. Reštaurácia je otvorená denne, atmosféru dopĺňa horiaci krb a videoprojekcia. Hosťom poslúži reštaurácia s možnosťou firemných alebo súkromných akcií či školení a pracovných rokovaní, organizovanie svadieb, rautov, narodenín, detských dní, grilovanie.

Vysoké nad Jizerou ubytovanie penzión Esprit služby :
Pension Esprit je ďalej vybavený spoločenskou miestnosťou s detským kútikom, biliardom a šípkami, tiež posilňovňou, vírivou vaňou a saunou (infrakabína). Novo požičovňa lyží, snowboardov a bicyklov. Požičanie lyží v prípade Lyžiarské All Inclusive je v cene. Zaistí pre Vás transfery na zjazdovky, na želanie možnosť odvozu minibusom na zjazdovky vo Vysokém nad Jizerou a v Jablonci nad Jizerou.

Penzión Esprit Krkonoše lyžovanie :
Pri zakúpení ubytovania "Lyžiarské-All Inclusive" je v cene permanentka pre tieto lyžiarske vleky: Vysoké nad Jizerou - Šahty, Jablonec nad Jizerou - Ski areál Kamenec, Herlíkovice - SKI Areál. Všetky tieto vleky sú s umelým zasnežovaním a nočným lyžovaním. Ďalšie lyžiarske strediská v blízkosti sú Paseky nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov. Okrem zjazdového lyžovania môžete samozrejme využiť aj bežecké trasy v okolí, najbližšie vo Vysokom nad Jizerou.

Ubytovanie Krkonoše turistické zaujímavosti :
Múzeum vo Vysokom nad Jizerou - pohyblivý betlém. Rozhľadňa Hviezda (Štepánka) - kamenná veža vo výške 959 m nm (u Príchovic). Zámok Sychrov - romantický novogotický zámok dali Rohanové v 19.storočí prestavať, rohanská portrétové galéria, v anglickom parku vybudovaná dokonalá zámocká vodáreň a romantické stavby. Hrubý Rohozec - renesančný zámok s expozíciou bývania a odievania, knižnica s veľkou zbierkou literatúry o Albrechtovi z Valdštejna. Železný Brod - Trávníky - múzeum ľudovej architektúry v prírode. Prírodné zaujímavosti - dolomitové Bozkovské jaskyne s najväčším podzemným jazerom v Čechách. Plávanie - krytý plavecký bazén v Jilemnici (cca 20km).
Penzion Vysoke nad Jizerou Esprit - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Vysoke nad Jizerou Esprit - hotel má reštauráciuPenzion Vysoke nad Jizerou Esprit - k dispozícii letná terasaPenzion Vysoke nad Jizerou Esprit - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Vysoke nad Jizerou Esprit - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Vysoke nad Jizerou Esprit - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: